zavřít

UFO: Extraterrestrials až v dubnu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Tri Synergy dnes oznámila, že stanovila nové datum pro vydání nejnovějšího titulu série UFO - UFO: Extraterrestrials.

Má jím být 16. březen. Hra z dílen vývojářského týmu Chaos Concept tak má na krku další, i když ne zase tak výrazný, odklad. Navíc, tento termín se týká uvedení titulu na severoamerický trh. Ten evropský se zdá být stále nepokrytý.

UFO: Extraterrestrials se odehrává v roce 2025 na nově kolonizované planetě zvané Esperanza. Lidé se během svých výpadů do otevřeného vesmíru setkali s mimozemskou formou života. Ta ale, jak se ukázalo, dychtí po kontaktu s nimi více než je zdrávo. Cítí krev a bohatství. Na hráči bude se s touto hrozbou vypořádat. K dispozici budete mít komanda vojáků, lehké i těžké bojové prostředky, ale třeba také roboty. V naší galerii můžete vidět dva nové screenshoty.

Update 25.2.: Až nyní jsme obdrželi zprávu od samotných vývojářů, že termín uváděný společností Tri Synergy není správný, resp. o měsíc posunutý. Hra prý vyjde 16. dubna, nikoliv března.

zdroj: PR

korgull

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.