zavřít

Týmová akce v Mobile Forces

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oproti prvním dojmům z demoverze připravované multiplayerově orientované týmové 3D střílečky s názvem Mobile Forces, které jste si mohli přečíst na našich stránkách, a které nevyzněly zrovna příliš lichotivě, se dnes na HomeLANu objevilo preview založené na zážitcích z hratelné "build" plné verze hry.

Z té také pochází většina nových obrázků, které si můžete prohlédnout v naší galerii.

Mobile Forces je akční hra, v níž se nesetkáte tak jako například v Unreal Tournament nebo Quake III s nějakým příběhem; tady si prostě vyberete jeden ze dvou týmů a pokusíte se všemi dostupnými prostředky vyhrát souboj naplněním daných cílů. Demoverze obsahovala pouze jeden herní mod a jednu mapu, zatímco plná verze hry se pochlubí hned jedenácti multiplayerovými mapami a osmi módy. Kromě klasických Deathmatch, Team Deathmatch nebo Capture the Flag, se setkáte také s jinými, unikátními módy. Jedním z nich je např. "Safecracker", v němž se jeden tým pokusí zmocnit zlata ukrytého na základně druhého týmu. V jiném, který se nazývá "Captains", se zase budete snažit o zajetí protivníkova vůdce. Cílem módu "Detonation" bude dostat se do soupeřovy základny a vyhodit ji do vzduchu. Všechny mapy ve hře obsažené, Vám nabídnou možnost výběru ze všech osmi módů.


další nové obrázky

Kromě Wild West mapy, kterou jste si mohli vyzkoušet v demu, bude hra obsahovat také další a možná mnohem zajímavější mapy. Bude mezi nimi např. letiště s parkujícími Boeingy, skladiště dřeva, polární expedice ad. Mobile Forces budou vybaveny rovněž jednoduchým editorem, takže zapálení hráči mohou vytvářet další levely, jak se jim jen zachce.

Velmi důležitou součástí hry budou samozřejmě zbraně. Nicméně ani v preview na HomeLANu se netají zklamáním. Narozdíl od Counter-Strike, kde si hráč mohl vybrat z mnoha druhů a typů dobře provedených zbraní, v Mobile Forces budou k dispozici pouze jednoduchý arsenál (nůž, revolver, brokovnice, kulomet, těžký kulomet, ostřelovací puška, raketomet, granáty a bomby). Většina z těchto zbraní má sekundární mód. Nevýhodné ale je, že při běhu nemáte možnost střílet. Určité nedostatky lze spatřovat také v AI, vozítkách a postavách, o čemž se již psalo v na začátku zmíněných prvních dojmech.

Rage Software však ještě mají chvíli čas na to, aby své dílo dovedli do konce a nabídli tak svým příznivcům kvalitní hru, u které pak všichni budou rádi trávit svůj volný čas.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.