Transformers: The Game - nové screenshoty
zdroj: tisková zpráva

Transformers: The Game - nové screenshoty

7. 4. 2007 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Každá doba s sebou nese něco - jedni nenechají dopustit na čtveřici ze Čtyřlístků, jiní na šmolkově modré Šmouly a další na Pokémony.

Také gigantičtí univerzální roboti zvaní Transformers si našli mnoho fanoušků a jak už víte, letos v létě na vás budou shlížet také z pláten kin. A protože dnes není filmu tohoto formátu, který by nebyl doprovázen hrou na své motivy, tak se zhruba ve stejnou dobu dočkají všichni, kdo disponují alespoň některou z konzolí PS2, PS3, Wii či X360, případně PC, third-person akce Transformers: The Game. Právě z té pocházejí tři nové ukázky, jimiž se dnes může pochlubit naše galerie.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Transformers: The Game slibuje svým hráčům nabídnout plně interaktivní a zničitelné prostředí, možnost zahrát si za obě strany v rámci příběhu, který proti sobě staví Autoboty a Decepticony, stejně jako výběr slavných zástupců svého druhu, včetně následujících: Bumblebee, Optimus Prime, Jazz a Ironhide či Megatron, Starscream, Blackout, Scorponok a Barricade. Vzhledem k schopnostem, kterými roboti ze své podstaty oplývají, tzn. dokáží se ve chvíli proměnit v auto, letadlo, apod., se můžete těšit na bitky vskutku velkolepé a dokonce na závodní sekvence okořeněné střelbou raket po protivnících. Více vám o hře prozradí naše předchozí zprávy.
zdroj: Firingsquad

korgull

Nejnovější články