zavřít

Trainz Railroad Simulator 2006 CZ již brzy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vy, co čekáte na kompletní českou lokalizovanou verzi oblíbené železničářské série Trainz Railroad Simulator 2006, zbystřete.

Společnost CD Projekt už na ní usilovně pracuje, což mj. dokládají screenshoty v naší galerii, a podle dnešní tiskové zprávy by měla být na pultech obchodů ještě do Vánoc. Konkrétně se její vypuštění plánuje na úterý 20. prosince. Pokud se vám nechce přešlapovat v zimě před obchody, můžete si Trainz Railroad Simulator 2006 předobjednat v našem Tiscali Gameshopu.


    TRS 2006 výrazně vylepšuje herní zážitek novým fyzikálním enginem, díky čemuž je efektivní ovládání vlaku náročnější a zároveň zábavnější. Nástroje Trainz a systém pravidel byly také výrazně vylepšeny, takže jsou mnohem flexibilnější a tvorba vlastních tratí je výrazně propracovanější. TRS 2006 je nejrozsáhlejší vlakový simulátor všech dob! Verze od CD Projektu bude navíc obsahovat příjemný bonus zdarma v podobě 45 centimetrů široké tištěné referenční karty!
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.