zavřít

Tom Clancy's Raven Shield screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Red Storm aktualizoval oficiální homepage pro taktickou akci Rainbow Six: Raven Shield, která...

Red Storm aktualizoval oficiální homepage pro taktickou akci Rainbow Six: Raven Shield, která vzniká opět na motivy díla spisovatele Toma Clancyho, o devět nových obrázků, které kromě známých lokací ze hry zobrazují i termální vidění přes sniperku.


další nové obrázky

Jestliže sledujete dění okolo tohoto třetího dílu ze série Rainbow Six, který dostal nový kabát díky licencovaném Unreal enginu (včetně Karma technologie pro realistický fyzikální model!), neměli byste opomenout návštěvu fanouškovské stránky The Platoon, která nabízí natočenou hned osm videoukázek z prezentace hry na výstavě E3. Smůla ovšem je, že všechny jsou umístěny na nechvalně proslulém FilePlanet, takže počítejte s plus minus hodinou čekání ve frontě...
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.