zavřít

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas (PS3, X360)

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

K úternímu E3 traileru z taktické first-person akce připravované v dílnách montrealského studia společnosti Ubisoft pro Xbox 360 a PS3 - Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - dnes přibyla ještě nová várka screenshotů, které vám tímto nabízíme v naší galerii.

Podíváte se s nimi do chaotických ulic Las Vegas, jež se stalo středem pozornosti teroristů, s nimiž se budete muset vypořádat ve snaze o zajištění světové bezpečnosti.


Rainbow Six Vegas vás seznámí s novým týmem a novým vůdcem. V čele bude stát Logan Keller, expert v oblasti rozvědky. Expertem na těžké zbraně a trhaviny bude Michael Walter a přes elektroniku a odstřelování budete mít Junga Parka. Taktika se v této hře bude rovnat přežití, bude proto velmi nutné zvážit jednotlivé schopnosti každého člena skupiny, než provedete nějakou akci. Chybět samozřejmě nebude ani multiplayer, ve kterém si budete moci vytvořit vlastní postavičku. Vydání hry je naplánováno na poslední kvartál tohoto roku.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.