Tiger Woods PGA Tour 2002 info
zdroj: tisková zpráva

Tiger Woods PGA Tour 2002 info

17. 12. 2001 11:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Ač se tomu nechce věřit, je to už jedenáct let, co nám Electronic Arts ve spolupráci s PGA Tour přináší asi nejkvalitnější simulaci golfu pro osobní počítače v hlavní roli se slavným hráčem jménem Tiger Woods.

A ani příští rok nebude výjimkou v sérii, naopak - vedle znatelného vylepšení grafické stránky hry, čehož si můžete všimnout na deseti nových screenshotech, přijde i řada novinek.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

U loňských edicí tohoto golfu si totiž mnozí hráči stěžovali na málo hřišť a tak se jejich počet v Tiger Woods PGA Tour 2002 zvětší ze tří rovnou na sedm. Těmi novými jsou areály Pebble Beach Golf Links, Poppy Hills či Spyglass Hill, které jsou atraktivní mimojiné tím, že se nachází v těsné blízkosti sopky nebo kaňonu. Na zeleném pažitu si budete moci zahrát nejen za Tiger Woodse, ale i za jiné známé profesionální (např. Justin Leonard, Brad Faxon, Notah Begay, Vijay Singh, Jesper Parnevik) nebo amatérské golfisty. Bez zajímavosti není ani nová fukce nazvaná Course Management Caddy, která poskytne hráči všechny potřebné informace k tomu, aby udělal co nejlepší možný odpal.

Tiger Woods PGA Tour 2002 vydají Electronic Arts ve verzích pro PC a Playstation 2 v březnu příštího roku.
zdroj: SGN Obrázek zdroj: tisková zpráva

jd

Nejnovější články