zavřít

Third-person stealth akce Death to Spies

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě tento rok by se měla pod hlavičkou společnosti 1C na herním trhu objevit nová third-person špionážní akce zasazená do období 2.

světové války - Death to Spies. Jejím vývojem se zabývá tým, který si říká Haggard Games. Z toho, co jsme se dozvěděli, to bude hra o špionáži a kontrašpionáži. Hlavním hrdinou má být kapitán 4. oddílu sovětské kontrašpionážní služby. Je to profesionální vyzvědač trénovaný pro obzvlášť nebezpečné situace. Spolu s ním zažijete řadu různých misí vycházejících ze skutečných operací a událostí tohoto druhu.


Poslání budou různá, od odcizení důležitých dokumentů, přes eliminaci nějaké nepohodlné osoby, až po únosy nebo sabotáže. Odehrávat se budou pochopitelně v samém srdci nepřátelského území. Jakým způsobem jednotlivé mise vyřešíte, prý bude zcela na vás. Použít přitom budete moci plížení se, schovávání, odklízení mrtvých těl, změny oblečení, podminovávání objektů, házení nožů, odstřelování, otevírání zámků, líčení pastí a další metody typické pro špehy. Jak lze jinak vypozorovat také ze screenshotů v naší galerii, akce bude probíhat v exteriérech, stejně jako v interiérech. K dispozici budete mít autentické zbraně dané doby a různá vozidla, včetně motocyklů.
zdroj: 1C

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.