zavřít

Third-person RPG Singularity pro PC a Xbox

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro příznivce RPG žánru máme dobrou zprávu.

V dílnách společnosti White Knuckle Games totiž v současnosti vzniká nová third-person akční RPG s názvem Singularity. Jde o cyberpunkovou single-playerovou hru se zatížením na akci. Těšit se na ni mohou majitelé PC i konzolí. Kdy však tento titul vyjde, je v tuto chvíli ve hvězdách. K dispozici jsou první obrázky.

Singularity se odehrává v ne příliš vzdálené budoucnosti. Je to svět, kde každý aspekt lidského života určují navzájem mezi sebou soupeřící mega-korporace. Alespoň tedy tam, kam sahá pole jejich působnosti. Za "zdmi" těchto gigantů ale už není život tak jednoduchý... Jednoho dne přijde jistý japonský vědec na to, jak v lidském mozku vyvolat určité emoce. Komerční využití tohoto výzkumu by mohlo dát médiím úplně nový rozměr. Touha korporací po ovládnutí lidských myslí vede zkoumání do odvážnějších končin.


nové obrázkykompletní galerie

Hráč ztvární role dvou hrdinů - Tali Cates a Daemon Gage. Obě tyto postavy vyrostly mimo vliv mega-korporací. Tali je mladá dívka s neobyčejnými hackerskými schopnostmi. Její zálibou je nabourávání toku korporátních informací, které ráda trošku pomíchá. Daemon je vůdcem pouličního gangu specializujícího se na překupnictví s materiálem vyžádaným korporacemi. Tali se však nakonec stane proti své vůli jedním z prvních lidí, na kterých se přímá stimulace nervové soustavy kvůli výzkumu bude zkoušet. Jako jediná to díky svým speciálním schopnostem přežije a je donucena pracovat pro společnost TranStar v její bezpečnostní divizi.

Velmi podobný osud čeká i na Daemona. Ten je také při svých nelegálních aktivitách zajat a nakonec nucen pro společnost pracovat. Rovněž v bezpečnostní divizi. Oba jsou po nějaké době ale propuštěni, resp. přeloženi s tím, že budou pracovat v jiné společnosti, EnCom. TranStar však s EnComem neudržuje přátelské vztahy, právě naopak a tak na transport, ve kterém je i Tali a Daemon, zinscenuje smrtící útok, aby to vypadalo, že je za něj zodpovědná právě EnCom. S čím však TraStar nepočítala, že Tali a Daemon přežijí...
zdroj: GGMania

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.