Third-person RPG Singularity pro PC a Xbox
zdroj: tisková zpráva

Third-person RPG Singularity pro PC a Xbox

26. 10. 2004 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pro příznivce RPG žánru máme dobrou zprávu.

V dílnách společnosti White Knuckle Games totiž v současnosti vzniká nová third-person akční RPG s názvem Singularity. Jde o cyberpunkovou single-playerovou hru se zatížením na akci. Těšit se na ni mohou majitelé PC i konzolí. Kdy však tento titul vyjde, je v tuto chvíli ve hvězdách. K dispozici jsou první obrázky.

Singularity se odehrává v ne příliš vzdálené budoucnosti. Je to svět, kde každý aspekt lidského života určují navzájem mezi sebou soupeřící mega-korporace. Alespoň tedy tam, kam sahá pole jejich působnosti. Za "zdmi" těchto gigantů ale už není život tak jednoduchý... Jednoho dne přijde jistý japonský vědec na to, jak v lidském mozku vyvolat určité emoce. Komerční využití tohoto výzkumu by mohlo dát médiím úplně nový rozměr. Touha korporací po ovládnutí lidských myslí vede zkoumání do odvážnějších končin.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Hráč ztvární role dvou hrdinů - Tali Cates a Daemon Gage. Obě tyto postavy vyrostly mimo vliv mega-korporací. Tali je mladá dívka s neobyčejnými hackerskými schopnostmi. Její zálibou je nabourávání toku korporátních informací, které ráda trošku pomíchá. Daemon je vůdcem pouličního gangu specializujícího se na překupnictví s materiálem vyžádaným korporacemi. Tali se však nakonec stane proti své vůli jedním z prvních lidí, na kterých se přímá stimulace nervové soustavy kvůli výzkumu bude zkoušet. Jako jediná to díky svým speciálním schopnostem přežije a je donucena pracovat pro společnost TranStar v její bezpečnostní divizi.

Velmi podobný osud čeká i na Daemona. Ten je také při svých nelegálních aktivitách zajat a nakonec nucen pro společnost pracovat. Rovněž v bezpečnostní divizi. Oba jsou po nějaké době ale propuštěni, resp. přeloženi s tím, že budou pracovat v jiné společnosti, EnCom. TranStar však s EnComem neudržuje přátelské vztahy, právě naopak a tak na transport, ve kterém je i Tali a Daemon, zinscenuje smrtící útok, aby to vypadalo, že je za něj zodpovědná právě EnCom. S čím však TraStar nepočítala, že Tali a Daemon přežijí...
zdroj: GGMania

korgull

Nejnovější články