zavřít

Third-person akce Total OverDose v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Koncem ledna jste na našich stránkách mohli najít první zmínku o nově vznikající third-person akci s názvem OverDose, vývojářského týmu Deadline Games.

Když se podíváte do slovníku, zjistíte, že výraz "overdose" znamená "předávkování se". Tématem hry je totiž boj proti narkomafii. Jenže samotné "předávkování se" tvůrcům (možná ale spíš vydavateli) nestačilo, neboť ode dneška se tato akce jmenuje dokonce Total OverDose. My vám z ní dnes můžeme nabídnout první ukázky, a to jak statické v naší galerii, tak pohyblivé v podobě krátkého traileru (7 MB, DivX) v sekci downloadů.


Total OverDose vás vezme na výlet do minulosti. Ne však daleko, protože se ocitnete v roce 1989, v horkém prostředí mayské džungle. Tam se kdesi mezi zříceninami dávného sídliště Inků ukrývá jistá Ernesto Cruz, aby popadl dech, protože právě vyřídil bandu chlapů a ještě ho čeká náročná cesta k letadlu organizace DEA, které ho má vzít do bezpečí. Jenže domů se už nikdy nevrátí. Prý kvůli údajnému předávkování. Po příčině jeho smrti se pídí jeho syn Tommy, který pracuje jako tajný agent DEA, ale když se mu podaří získat nějaké informace, potká ho nešťastná nehoda s ručním granátem a umírá. Na řadu tedy přichází druhý syn Ramiro, dvojče Tommyho, kterého chce DEA použít coby náhradu za jeho bratra, aby pokračoval v akci na odhalení podezřelých aktivit drogového kartelu okolo jistého Papa Muerteho.

Total OverDose má být adrenalinovou akcí volného stylu se silnou vůní tequily. Nebudou chybět auta, motorky, holky, zbraně, burritos, již zmíněná tequila a všechny ty divočiny, které v kombinaci s tím vyvolá horké mexické slunce. Vydání této hry, jejíž prodejnost bude omezena věkovou hranicí od 18 let, je naplánováno na letošní léto.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.