Third-person akce Infernal je hotová
zdroj: tisková zpráva

Third-person akce Infernal je hotová

13. 1. 2007 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Hra je hotová a v obchodech by měla být někdy během prvního čtvrtletí tohoto roku.

Přesný termín bude oficiálně oznámen. - Tak těmito slovy tiskového mluvčího společnosti Metropolis Software končí včerejší rozhovor magazínu Firingsquad. Tou hrou, o níž je řeč, je third-person akce Infernal, dříve známá jako Diabolique, navržená pro technologii AGEIA PhysX a pojednávající o konfliktu mezi dobrem a zlem, které jsou zde reprezentovány dvěma zpravodajskými službami. Obě tyto agentury spolu bojují o lidské duše odnepaměti, přičemž jejich prostředky jdou pochopitelně s dobou. Hlavní postavu příběhu představuje Ryan Lennox. Ten kdysi býval tím nejlepším agentem nebeské EtherLight, ale kvůli své násilnické nátuře byl jednoho dne vyhozen. Jeho záliba v boji a přestřelkách se příliš neslučovala s metodami preferovanými EtherLight a jeho šéfové začali mít pocit, že by mohl být pro jejich další plány ve válce proti pekelnické Abyss poněkud nebezpečný. Jenže Lennoxe podcenili, když se rozhodli nejprve skoncovat se všemi pekelnickými agenty a teprve pak zlikvidovat Ryana samotného. Mr. Black, šéf agentury Abyss, když přišel o všechny své lidi, se pokusil vyhledat Lennoxe a nabídnout mu možnost spolupráce, která by mohla být oboustranně výhodná. Black by získal někoho na svou stranu a Ryan ztracené speciální schopnosti. A také šanci zachránit si život, protože mu bylo jasné, že po něm dříve nebo později EtherLight půjde.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Infernal má pro vás připravenu sérii rozličných misí, které vás zavedou do různého prostředí. Například hned první úkol si užijete ve starém středověkém klášteře kdesi v Alpách. Později zase navštívíte jakousi rafinérii. Pohybovat se budete v interiérech i exteriérech. Naštěstí nebudete neozbrojeni. Vaší základní zbraní budou šurikeny a pistole, ale dostanete se záhy i ke kulometu. V průběhu hraní vám pak rukama projdou také plamenomet nebo bazuka. Nebojte, to není vše. Další kousky tvůrci neprozradili, abyste se měli nač těšit. Navíc, všechny zbraně půjdou použít dvěma způsoby - normálně a ďábelsky. K tomu druhému budete potřebovat sbírat manu. Vašimi nepřáteli budou většinou lidské bytosti s obyčejnými lidskými schopnostmi. Narazíte však i na takové protivníky, kteří budou ovládat něco speciálního. Například ve výše zmíněném klášteře budete bojovat proti mnichům. Resp. na první pohled budou vypadat jako mniši, ale ve skutečnosti budou mnohem silnější a schopnější, než byste čekali. Už zde uplatníte své speciální ďábelské superschopnosti.

Jednou z nich bude umění teleportace, díky němuž mohou být souboje hned zajímavější. Jen si představte to překvapení, když se během boje najednou přemístíte za záda nepřítele. Kromě toho nebudete umět teleportovat pouze sebe, ale i předměty a dokonce jiné osoby. Můžete si tak přenést mrtvé tělo soka do svého dosahu, abyste jej obrali o potřebnou munici, anebo trochu dezorientovat živého protivníka v boji, když ho necháte se objevit někde jinde...
zdroj: Firingsquad

korgull

Nejnovější články