zavřít

Third-person akce Apocalyptica

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zhruba přede dvěma týdny jsme vám prvně představili novou third-person akční hru Apocalyptica vyvíjenou britskými vývojáři ExtremeFX.

Jak se zdá, tak tento titul poháněný Quake III enginem, je věnován pouze evropskému publiku, protože ho má vydávat evropská divize společnosti Konami. Apocalyptica, ze které vám dnes rovněž nabízíme několik dalších ukázek, se bude odehrávat v temné budoucnosti naší planety. Země se v té době stane bitevním polem mocností Nebe a Pekla. Lidstvo bylo přinuceno sbalit svých pár švestek, opustit planetu a vydat se zakládat nové kolonie v těch nejvzdálenějších koutech vesmíru.


nové obrázkykompletní galerie

Tisíce let poté, co se Satan zjevil na Zemi a postupně byl zničen hněvem Pána, se opět zrodil z plamenů jako Neo-Satan a začal rozšiřovat svou velkou armádu. Hráči si vyzkouší role čtyř technologicky zdokonalených, avšak nábožensky fanatických vojáků, kteří se se zbytkem svého týmu musejí vydat na epickou cestu pro vyčištění Země - mezitím Neo-Satanem přejmenované na Nu-Hades - od zlých sil, jednou pro vždy.

Hra je pojata z perspektivy třetí osoby a její převážná část je orientována na boje. A to ať přímé nebo za použití střelných zbraní. Místa, na která se během hraní dostanete, jsou velice rozličná. Utkat se s nepřáteli budete muset jak v katedrálách, tak na kolonizovaných planetách, ve vnitřních prostorách vesmírných lodí, nebo také v satanských katakombách v cizích světech i samotném pekle. Vedle single-player kampaně vám Apocalyptica nabídne i několik multiplayerových módů.
zdroj: GameSpothomepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.