The Sims: Superstar, Flight Simulator, Purge
zdroj: tisková zpráva

The Sims: Superstar, Flight Simulator, Purge

20. 3. 2003 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Není možné, aby některému ze skalních fanoušků v poslední době uniklo, že se chystá další datadisk pro jeden z nejprodávanějších titulů všech dob - The Sims.

Naši pravidelní čtenáři již dávno vědí, že ponese podtitul Superstars, což jednoznačně poukazuje na jeho zaměření. Díky tomuto addonu se totiž vaši virtuální svěřenci budou moci stát filmovou, zpěváckou nebo jinak slavnou hvězdou. Bude to zároveň úplně poprvé v historii série, co budete svého simsáka následovat do jeho zaměstnání. Těšit se můžete na spoustu nových objektů souvisejících se zaměřením titulu i řadou různých postaviček, které budou ve vaší kariéře hrát určitou roli. My vám dnes můžeme nabídnout dva nové obrázky. The Sims: Superstar má být na pultech již letos v květnu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
The Sims: Superstar galerieFlight Simulator galeriePurge galerie

Kulaté 20. výročí Microsoftího leteckého simulátoru Flight Simulator se zřejmě ne náhodou shoduje s ještě kulatějším 100. výročím motorového létání a proto za tímto účelem chystá Microsoft na letošek vydání nového titulu s názvem Flight Simulator: A Century of Flight, ve kterém se vám představí devět historických letounů po boku 15 moderních. Příznivci tohoto druhu her se mohou těšit na velkolepý zážitek umocněný dynamickým systémem počasí interaktivními 3D virtuálními kokpity, zdokonalenými vizuálními efekty a především také přídavným multimediálním materiálem, díky němuž se dozvíte zajímavosti ohledně každého z letounů a pilotů. Zajímá-li vás tento titul blíže neváhejte navštívit jeho nově spuštěné oficiální stránky.

Do třetice vám ještě nabízíme nové screenshoty z již hotové online akce s názvem Purge, od Freeform Interactive. Oficiální vyjádření vydavatele zatím neproběhlo, nicméně o tom, že je hra hotova se objevila zmínka přímo v oficiálním diskusním fóru, kde ji vypustil jeden ze členů vývojářského týmu. Tudíž se to dá považovat za jasnou zprávu. Oficiální stránky titulu navíc informují, že zítra, v pátek 21. března, bude vypuštěno hratelné demo, ve kterém byste si měli moci vyzkoušet postavu třídy "assassin" a "commando", což jsou dvě z celkových osmi tříd. Plná verze této hybridní hry, jež proti sobě staví dvě naprosto odlišné síly - magii a technologii, by mela být k dostání na konci měsíce.
zdroj: TTG

korg

Nejnovější články