The Simpsons: Hit & Run - piráti Springfieldu
zdroj: Archiv

The Simpsons: Hit & Run - piráti Springfieldu

4. 10. 2003 9:09 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Nebude dlouho trvat a také evropští hráči okusí na vlastní kůži dobrodružství rodiny Simpsonových v nové hře s názvem The Simpsons: Hit & Run, kterou má na svědomí studio Radical Entertainment.

Titul míří na všechny důležité platformy, tedy na PS2, Xbox, GameCube a také PC a je věnován publiku od sedmi let. Do obchodů by se měl dostat na začátku listopadu.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Ve hře, která bude samozřejmě plná různých komických situací a "gagů", budete moci zaujmout roli některé z nejoblíbenějších postaviček seriálu (Homer, Marge, Bart, Lisa, Apu) a prozkoumávat s ní nejen ulice městečka Springfield, ale také různé budovy jako elektrárnu, obchod a jejich vlastní domov. Celkem má být připraveno přes 56 misí. Některé z nich budete plnit pěšmo přímo se Simpsonovými, jiné budete trávit za volantem nějakého ze 40 různých vozidel s některou z dalších 17 postav, mezi nimiž naleznete i ředitele Skinnera s jeho matkou. Jednotlivé postavičky jsou prý v originále namluveny stejně jako v seriálu, to aby byla autenticita co největší. K dispozici bude i multiplayer.
zdroj: PR, homepage

korg

Nejnovější články