zavřít

The Gladiators: Galactic Circus Games pics

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

The Gladiators: The Galactic Circus Games je dnes již třetí hrou od Arxel Tribe, o které píšeme.

I tato velice barevná kombinace RPG a RTS se může pochlubit poměrně rozsáhlým přírůstkem do naší galerie. Pokud čtete naše stránky pravidelně, pak vám určitě ani neunikla informace, že na vypuštění hry se můžete těšit již na začátku října.


nové obrázkykompletní galerie

Tato poněkud netradiční hra vás vezme na výlet na jakousi vzdálenou planetu, kde se po smrti krále potýkají obyvatelé s problémem, kdo že zdědí jeho trůn. A zde právě přijdou na řadu různé gladiátorské souboje, které však nebudou probíhat v běžné aréně. Velkou strategickou roli bude hrát vlastní prostředí planety. Hra The Gladiators je navržena ve 3D a členitost terénu vám při nejrůznějších výpadech může velice pomoci anebo naopak pěkně zkomplikovat život. V běžných RTS se vždy vyskytuje nějaký management. V případě této hry, je ale jakýkoliv management zredukován na minimum anebo úplně vypuštěn.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.