The Fall, Joint Operations, STALKER
zdroj: tisková zpráva

The Fall, Joint Operations, STALKER

28. 12. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Podrobněji jsme vám 3D RPG hru z názvem The Fall - Last Days of Gaia představili v rozhovoru vydaném na konci listopadu.

Nyní pro vás máme v naší galerii dvě nové ukázky. Titul je zasazen do post-apokalyptické budoucnosti, je pojat z perspektivy třetí osoby a v prvním vydání nebude obsahovat multiplayer. Ten prý bude až součástí plánovaného datadisku. Vydání hry, která vzniká v dílnách studia Silver Style Entertainment, můžete očekávat na začátku roku 2004.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
The Fall galerie  ||  Joint Operations galerie  ||  Stalker: Oblivion Lost galerie

Joint Opreations: Typhoon Rising je dalším titulem, ze kterého vám dnes přinášíme nové obrázky. Tentokráte jsou tři. Hra, která je podobně jako BF1942 zaměřena na multiplayer, se má odehrávat v Indonésii roku 2006. Za zmínku stojí i fakt, že pochází z dílen studia, které vyvinulo Delta Force: Black Hawk Down. Jak je vidět z naší galerie, o akci nebude nouze. Hráči si dokonce budou moci vybrat, zda se stanou členy jednotky Joint Force nebo se zařadí k indonéským separatistům. Titul má být vybaven i single-playerem coby startovním můstkem pro multiplayer.

Do třetice obohatil naši galerii dvojicí nových screenshotů také titul S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost od ukrajinských vývojářů GSC GameWorld. Protože nedílnou součástí takové hry jako má být tato, bude také muzika, určitě vás bude zajímat, že se její soundtrack bude natáčet u nás v ČR, konkrétně v Praze. Půjde o živý orchestrální instrumentál složený člověkem jménem Markus Holler, který pracoval i na muzice ke hrám Chicago 1930, Cold Zero, Hotel Giant, ad. a spolupracoval s Symfonickým Orchestrem hl. m. Prahy na vůbec prvním evropském koncertě hudby z her pro Game Convention 2003 v německém Lipsku . K natáčení by mělo dojít v květnu 2004, což znamená, že hry se asi dočkáme o něco později.
zdroj: homepageCVGfansite

korgull

Nejnovější články