zavřít

Těšte se na Zoo Tycoon 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Budovatelská série Zoo Tycoon se dá úplně s přehledem označit za best-seller, tedy za jeden z nejlépe prodávaných titulů.

Ještě letos vyjde její pokračování. Tentokrát však již nepůjde o další datadisk, nýbrž o zcela nový projekt. Jmenuje se Zoo Tycoon 2 a ač se to může zdát podivné, bude to prý jediný PC titul, který letos na podzim Microsoft vydá. Konkrétně se můžete těšit na říjen a podle nejnovějších preview na HomeLANu a GameHelper je skutečně nač.


nové obrázkykompletní galerie

Do naší galerie dnes přibyla čtveřice nových screenshotů, na kterých je zjevná jedna z největších odlišností oproti předchozímu dílu - grafika. Tvůrci upustili od původního 2D provedení a přešli k modernímu 3D. To skýtá mnoho zajímavých možností, jako například přiblížení pohledu kamery až do first-person perspektivy, takže se hráč může svou vlastní zahradou procházet nejen jako kterýkoliv jiný návštěvník (tzv. "guest" mód), ale také jako jeden z ošetřovatelů a mít tak přístup přímo k samotným zvířatům. Pak zde bude i jistý "Photo safari" mód, který vám umožní jezdit jako turista mezi zvířaty, fotit je a své záběry pak sdílet s přáteli po Internetu.

Vývojářské studio Blue Fang pro vás ale chystá i další novinky. Větší možnosti vás budou čekat kupříkladu i v oblasti úpravy terénu a snazší by mělo být i stavění výběhů. Samozřejmě bude stále nutné dbát také jak o spokojenost zvířecích svěřenců, tak o spokojenost návštěvníků. Lidé se tak budou do vaší zahrady nejen rádi vracet, ale stanou se třeba i vašimi sponzory. Hra bude jinak vybavena kampaní, samostatnými scénáři i oblíbeným "sandbox" módem, ve kterém se hráč nemusí starat o peníze.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.