zavřít

Technika kontra příroda z FPS Chrome

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zajímá-li Vás, jak jsou na tom polští Techland se svou first-person střílečkou Chrome, určitě nepřehlédněte naši galerii s devíti novými akčními screenshoty.

Z těch je mmj. patrné, že má Chrome co nabídnout a zahálet Vás rozhodně nenechá. Jak jste se mohli dočíst v některých našich dřívějších zprávách, Chrome se bude odehrávat v budoucnosti, která se ponese v duchu kolonizace nejnověji objevené sluneční soustavy okolo hvězdy Valkyria. Neobvyklý a dramatický příběh Vás zavede do rozsáhlého a divokého prostředí pěti planet. Tam se budete muset probíjet mezi obydlími prvních osadníků, hluboko v dolech bohatých na drahocenný minerál, ale také na velitelstvích společností, která mezi sebou neustále válčí o bohatství této sluneční soustavy.


další nové obrázky

Hráči budou moci manipulovat s osobností své postavy i s jejími schopnostmi. K tomu, abyste zvládli jednotlivé mise, Vám poslouží široká nabídka arsenálu, vybavení i implantátů, prostě všeho, co může futuristická technologie 26.století poskytnout. Chrome Vám zařídí vybití se na 14 enormně obtížných misích, přičemž Vás čekají cesty nebezpečným tropickým pralesem, kamennými pouštěmi, kaňony, zasněženými ledovci či horami. V kontrastu se tu tak ocitne vyspělá technologie budoucnosti a divoká příroda. Dostatek zábavy by měl zajistit také multiplayer (obsahující všechny hlavní vlastnosti single-playera), který podpoří až 32 hráčů.
zdroj: homepage, SpecForce

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.