zavřít

Tajným agentem ve Splinter Cell

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční hru Splinter Cell asi není třeba nějak zvlášť představovat, tím spíš, když těsně před vánočními svátky vyšlo hratelné demo této hry a o pár dní později i první dojmy, ve kterých jste se mohli dočíst veškeré podrobnosti.

Jde bezpochyby o další z titulů inspirovaných dílem Toma Clancyho a poháněných Unreal enginem, který si razí cestu k fanouškům špionážních akcí přímo a bez skrupulí. Možná, že už i vy po malé ukázce v demoverzi jinak než v černé róbě na ulici nevyjdete a spíte zásadně s nabitou zbraní opatřenou tlumičem ;)


nové obrázkykompletní galerie

Očekáváte-li tedy Splinter Cell s nadšením a nedočkavostí, zkraťte si těch posledních pár týdnů, jež vás od hry dělí, prohlížením nových obrázků v naší galerii. Kromě toho dal před pár dny Ubisoft k dispozici tzv. "Making Of" trailer o velikosti 4MB a délce necelých dvou minut, který si můžete stáhnout např. zde. Tento trailer obsahuje vedle části in-game akce také komentáře producenta Methieua Ferlanda z Ubisoftu.
zdroj: TTGWorthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.