zavřít

Tajemná adventura Theseis

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Aténské nezávislé vývojářské studio Track7Games se chystá příští týden na E3 představit svůj nový projekt s názvem Theseis.

Žánrově se toto dílo zařadí mezi adventury, přičemž by se ho měli dočkat nejen majitelé PCéček, ale také konzolí. Jeho vydání je naplánováno až na příští rok.


Theseis vypráví příběh mladého inženýra jménem Andronicos Kalogerou, který byl povolán na opravu do jednoho zdánlivě obyčejného obytného domu. Jak záhy v jeho roli zjistíte, v tento den se změní celý váš život. Hluboko v útrobách onoho domu se totiž ukrývá jakýsi velmi podivný přístroj, jenž je dílem nedávno zesnulého dobrodruha žijícího zde po více než desetiletí. Andronicos je tímto výmyslem naprosto fascinován. Postupně se mu podaří nahlédnou za oponu, až se ocitne ve světě, kde se podivně mísí realita s mýty.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.