zavřít

Tabulky z Championship Manager 4

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všechny kousky série Championship Manager patří mezi elitu žánru fotbalových manažerů a tak není divu, že nejen skalní fanoušci s napětím čekají i na jeho čtvrté pokračování.

Největší předností Championship Manager 4 a také změnou oproti minulým dílům bude přítomnost tzv. "2D match engine", který umožní podnikat různá taktická rozhodnutí přímo během zápasu. Kromě něj tu samozřejmě nalezneme velké množství různých národních lig, mluví se téměř o čtyřiceti, ve kterých na nás bude čekat přes 200 tisíc jmen nejen sportovců, ale i ostatních členů jednotlivých klubů.


nové obrázkykompletní galerie

Na výběr bude také několik různých skinů, takže Championship Manager 4 by měl vypadat přesně, nebo alespoň hodně přibližně, podle představ hráče. Vylepšen by měl být též systém obchodních jednání a uzavírání smluv a změn k lepšímu se údajně dočkají i volby pro multiplayer. Tento monstrózní projekt od britského studia Sports Interactive, který s sebou přináší řadu novinek a především autentickou atmosféru, by měl vyjít již někdy na přelomu března a dubna.
zdroj: homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.