SW:Battlefront, SuperPower 2, SW:Republic Com.
zdroj: tisková zpráva

SW:Battlefront, SuperPower 2, SW:Republic Com.

14. 5. 2004 9:25 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pro konzole i PC připravuje tým Pandemic Studios novou akční střílečku Star Wars Battlefront, která hráčům umožní prožít ty nejvýznačnější boje Hvězdných válek.

Vydávat ji bude LucasArts 21. září 2004. Tato hra bude disponovat jak single-playerem (se třemi herními módy), tak multiplayerem pro 2-16-32 hráčů. Na výběr byste měli mít z více než 20 různých typů vojáků 4 frakcí, bojovat budete v 15 různých prostředích 10 planet. K tomu všemu budete mít k dispozici arzenál 30 zbraní. Ovládací prvky všech systémů si budete moci sami nastavit dle libosti.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
SW: Battlefront galerieSuperpower 2 galerieSW: Rep. Commando galerie

Letos na podzim by se měla objevit také RTS SuperPower 2 od GolemLabs. Vydávat ji bude DreamCatcher. SuperPower 2 je simulací globální geopolitiky, takže hráči budou moci ovládat všech 193 zde vyobrazených zemí, a to ve třech hlavních oblastech - politika, ekonomika a vojenská síla. V této hře nebude chybět ani multiplayer až pro 32 hráčů. Navíc mají být spolu s ní vypuštěny také modifikační nástroje.

Ale zpět do světa Hvězdných válek. Společnost LucasArts plánuje letos na podzim vydat pro Xbox a PC ještě svou vlastní FPS Star Wars: Republic Commando. V té bude hráč ovládat skupinu tří postav a plnit mise všeho druhu, které se naskytnou během 14 náročných levelů rozprostřených do tří kampaní. Opět se vám dostanou do rukou autentické zbraně, čelit budete více než deseti různým druhům nepřátel. Hra je zasazena do doby mezi Epizodou I a Epizodou II. Navštívíte známá i neznámá místa, celkem osm různých prostředí. Těšit se samozřejmě můžete také na multiplayer s několika herními módy až pro 16 hráčů.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články