zavřít

Supreme Commander se připomíná

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jakmile se objeví zmínka o Supreme Commander, určitě to trhne se všemi, kteří si oblíbili Total Annihilation.

Obě tyto hry totiž pochází z dílny Chrise Taylora, a i když nejsou nijak vzájemně propojené, budou mít mnoho společného. A to nejen to, že zapadají do žánru sci-fi. Do naší galerie přibyla dvojice nových obrázků.

Pokud jste četli naše dřívější články nebo preview, víte, že se v této hře setkáte se třemi frakcemi. Jak prozrazuje Chris Taylor v rozhovoru pro SupremeCommanderHQ, vytvoření těchto tří skupin bylo pro něj tím nejtvrdším oříškem. Cílem bylo, aby se v jistém slova smyslu co možná nejvíce odlišovaly (hlavně co do vzhledu), ale v jiném měly zase něco společného (vyváženost, pokrytí země, vody i vzduchu). Hodně času s ostatními členy Gas Powered Games věnují také uživatelkému interface, uplatnili v něm prý spoustu nových nápadů a věří, že hráče příjemně překvapí.

Mapy, na kterých se bude veškerá akce odehrávat, prý budou obrovské. Podle Chrise Taylora dokonce 2 - 8x vetší než jsou ty největší mapy v dnešních RTS. Co se týče množství jednotek, tvůrci jich mají v plánu hráči poskytnout co nejvíce to půjde, přibližně 500 - 1000 kusů. V multiplayeru, o kterém toho jinak zatím není mnoho známo (než Supreme Commander vyjde, uplyne přeci jen ještě hodně vody), pak bude tento počet omezen s ohledem na množství hráčů. Dobře strojově vybavení moddeři budou mít nicméně možnost čísla ještě navýšit.
zdroj: SCHQ

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.