zavřít

Superman Returns: The Videogame

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V květnu roku 2003 jsme vám přinesli zprávu, ve které jsme vás informovali o skutečnosti, že se společnosti Electronic Arts konečně podařilo od Warner Bros.

Interactive Entertainment a DC Comics získat licenci pro vývoj her se snad nejslavnějším superhrdinou všech dob - Supermanem. Za pár měsíců (na přelomu června a července) bychom se díky tomu měli dočkat nové akční adventury na motivy nadcházejícího filmu, který má tajemného marťana obdařeného nadlidskými silami znovu přivést na filmová plátna. Film se jmenuje Superman Returns, stejně jako i hra, která k tomu má navíc ještě za dvojtečkou dovětek "The Videogame". Vývojem projektu, který však kromě filmového příběhu zúročí i 60 let komiksového života hrdiny, bylo pověřeno studio Tiburon (tvůrci Madden NFL, NASCAR, aj.).

Před pár dny společnost Electronic Arts vydala první oficiální screenshot, na němž můžete spatřit jednoho z úhlavních nepřátel Supermana, gigantického Mettala. Jak si můžete všimnout, je to monstrum tak velké, že vedle něj není náš hrdina větší než obtížný hmyz. Přesto spolu budou moci měřit síly. Superman přece umí létat, má rentgenové vidění, slyší jako nikdo na světě, je obdařen nezměrnou fyzickou silou, rychlostí a velmi silným dechem. Hráči mu v této hře pomohou jeho schopnosti rozvíjet a hledat nové kombinace a možnosti využití. Vše ve jménu ochrany asi 80 kilometrů čtverečních a 9000 budov města Metropolis, jehož tvář se bude měnit podle toho, jak si povedete. Právě o Metropolis tu totiž půjde. Vy budete v hábitu Supermana prakticky nezničitelní, což se však o městě říct nedá. Hra je momentálně oznámena pouze pro PS2 a Xbox.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.