zavřít

Supercar Street Challenge obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Závodní hru Supercar Street Challenge oznámili Activision již na sklonku loňského roku, ale...

zdroj: Archiv

Závodní hru Supercar Street Challenge oznámili Activision již na sklonku loňského roku, ale pořádné obrázky máme k dispozici až nyní.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Vlastní závody se budou konat na vysokorychlostních okruzích v realistickém prostředí sedmi nejznámějších velkoměst jako jsou Monaco, Řím nebo Los Angeles. Na každé z 16ti tratí bude spousta možných odboček a zkratek, které vám zajistí dlouhotrvající zábavu při jejich objevování. Před každou sezónou budete mít možnost si ve svých garážích vytvořit vlastní sporťák přesně na míru. V případě, že se vám nebude chtít nic měnit, mají pro vás autoři připraveno 10 aut od světoznámých návrhářů. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.