zavřít

Summoner screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Volition včera vypustili sedm nových screenshotů z připravovaného akčního RPG Summoner.

zdroj: Archiv

Hra, která by měla být takovým evropským konkurentem série Final Fantasy, se bude odehrávat v unikátním, nově vytvořeném fantasy světě rozprostírajícím se na dvou světadílech, Medevě a Orenii. Architektura Medevy se asi nejvíce podobá středověké Evropě, Orenie si zase za vzor bere Asii. Summoner by měl nabízet mimo jiné i unikátní systém kouzlení, kdy každá postava bude mít místo klasické many tzv. 'Ability Pointy', které bude používat pro všechny zvláštní činnosti, jako je otevírání zámků, plížení nebo již zmiňované kouzlení.


Šťastní majitelé PS2 již můžou běžet do obchodu, neboť verze Summonera pro jejich miláčka je již hotova a v prodeji. My ostatní, chudáci s PC nebo Macy si holt musíme ještě pár týdnů počkat. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.