zavřít

Sudden Strike 2 demo na dohled

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přehuštěno.

Tak nějak by se dala nazvat situace týkající se nových obrázků z válečné strategie Sudden Strike 2, kterých se společně s rozesíláním betaverze hry novinářům na internetu vyrojily stovky. Se svou troškou do mlýna přispělo tento týden i spuštění oficiálních stránek na adrese SuddenStrike2.de, kde se dočtete mimojiné o plánech ohledně vydání hratelného dema. To se má objevit co nevidět a bude obsahovat první singleplayerovou misi, v níž se nový národ ve hře v podobě Japonců střetne s britskými jednotkami na malém ostrůvku v Pacifiku. V Sudden Strike 2 si tedy budete moci zopakovat skutečné události druhé světové války, kdy bojovníci ze země vycházejícího slunce sváděli neúprosné bitky v džunglích poblíž atolu Midway nebo Guadalcanalu. V demu se prý můžeme těšit i na jeden level v multiplayeru, kterého se zúčastní armády USA, Ruska a Japonska.


další nové obrázky

Jak slíbil producent hry z CDV ve včerejším rozhovoru pro C&VG, nemusíte se obávat přehnané obtížnosti, která dováděla i zkušené hráče původního Sudden Strike (recenze) k šílenství. V druhém díle se totiž počítá stejně jako v datadisku Sudden Strike Forever (recenze) s nabídkou tří voleb obtížnosti. Jinými již dříve známými novinkami ve dvojce je možnost ovládání vlaků, letadel a lodí, dále pak realističtější model poškození, více než padesát nových pozemních jednotek, přidané příkazy na zlepšení ovládání (např. dodržování stejné rychlosti všech vozidel konvoje) atd. Změn doznal i multiplayer, v němž budete moci podobně jako ve 3D střílečkách zastávat pozici "Observer" a libovolně se dívat na probíhající souboje pod Vámi nebo je třeba natáčet pro pozdější přehrání klíčových okamžiků.

To nejdůležitější, tedy datum vydání hry, vás asi moc nepotěší, neboť FireGlow Studios nejprve plánují dokončit německou verzi (2.kvartál 2002) a teprve potom přijde na řadu anglická mutace Sudden Strike 2, s níž se nesetkáme dříve, než na podzim.
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.