zavřít

Střílečka Without Warning od tvůrců Tomb Raidera

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra, o které bude řeč v této zprávě, je sice určena pouze pro konzole PS2 a Xbox, vyvíjí ji však tvůrci série Tomb Raider, a tak jsme se ji rozhodli do našeho zpravodajství přeci jen začlenit.

Jmenuje se Without Warning, je to akční střílečka a pojednává o obležení jedné americké chemické továrny radikální teroristickou skupinou a ohrožení milionů lidí případnou ekologickou katastrofou. Jak už bylo naznačeno výše, jejími autory jsou původní zakladatelé Core Design - Jeremy Heath-Smith a Adrian Smith, kteří si v roce 2003 založili novou vlastní společnost - CiRCLE Studios. Without Warning bude jejich prvním počinem a letos na podzim ji vydá společnost Capcom.


Příběh tohoto nového akčního titulu pojímá 12ti hodinový časový úsek (skutečně v reálném čase - něco na způsob seriálu 24), během kterého budete moci na danou krizovou situaci pohlížet z různých úhlů pohledu šesti zúčastněných osob, z nichž tři budou členy tajného úderného oddílu (velitel Kyle Rivers, zelenáč Jack Hooper a specialista přes výbušniny Ed Reagan) a ostatní tři budou civilisté (vyděšená sekretářka Tanya Shaw, člen ochranky Dave Wilson a Ben Harrison, kameraman zpravodajství, který zde skončil poté, co byl vrtulník jejich televize nad továrnou sestřelen teroristy). Mezi těmito postavičkami se postupně budete přepínat a jejich individuální příběhy tak postupně vytvoří jeden celkový obrázek toho, co se to vlastně v továrně děje.

Podle preview na stránkách GameSpotu, které vzniklo na základě hratelných demoverzí (Xbox i PS2), je Without Warning pojata z perspektivy třetí osoby. Redaktoři si měli možnost zahrát za jednoho ze tří agentů, toho nejmladšího a nejméně zkušeného, jménem Jack Hooper. Měli s ním prozkoumat část továrny, přičemž se střetli s několika typy nepřátel a vyzkoušeli některé pohybové možnosti postavičky, stejně jako některé zbraně. Po grafické stránce prý hra vypadá velmi dobře. Co do hratelnosti prý redaktory GameSpotu tento titul velmi zaujal.
zdroj: PR, GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.