zavřít

Střílečka Will Rock a romantika řeckých bájí

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příběh akční střílečky Will Rock, jejíž vydání je naplánováno na červen, je vskutku romantický.

Hráč v roli statečného hrdiny, archeologa Willa Rocka se po jistých nečekaných událostech a únosu své milé vydá s pomocí sil titána Prométhea do světa bájných bohů a stvoření, jejichž vůdci - samotnému Diovi má být dívka coby panenská oběť věnována. Saber Interactive pro vás připravují deset rozsáhlých levelů, v jejichž rámci navštívíte řadu řeckých mýtických míst. Zatímco v některých lokacích se vám bude tajit dech horkem a vaše kroky budou muset být velmi dobře vážené, neboť všude kolem bude téci žhavá láva, v jiných nebudete smět dýchat vůbec, protože se ocitnete i pod vodou. Osud vás zavane do temných jeskyní, ale i prosluněných hájů.


nové obrázkykompletní galerie

Do cesty se vám budou stavět bytosti a postavy řeckých mýtů a legend. Po stovkách na vás budou útočit různí Minotaurové, Satyrové či Kostlivci. Jiná stvoření se objeví sama, ale to neznamená, že o to bude váš bij jednodušší. Všichni určitě znáte, co dokáže ohavná Medusa svým pohledem. Když už nebude zbytí, objeví se proti vám i samotní bohové. Někteří nepřátelé budou užívat hrubou sílu, jiní budou vybaveni něčím, co půjde házet nebo střílet. Např. Satyrové po vás budou metat drobné šípy, které jsou sice sotva vidět, avšak dokáží nadělat mnoho paseky. Minotaurové zas budou vybaveni hořícími sekyrami a oblíbenou zbraní Kyklopů budou valící se balvany.

Abyste v tomto světě byli schopni přežít, budete muset kombinovat moderních i nemoderních zbraní. Vedle klasické pistole, která přijde vhod v mnoha situacích, se vám leckdy hodí i dalších deset zbraní z arsenálu. Malý kulomet např. využijete zejména při nedostatku času, v dalších situacích oceníte služby Winchesterovky. K dispozici budete mít ale i různé speciální zbraně. Např. "Acid gun" způsobí, že se váš nepřítel nejdříve nafoukne jako balón a pak praskne a vyvalí se hustý zelený jedovatý oblak. Velké výbuchy jiného rázu dokáže způsobit tzv. "Atomic gun". Za použití samostřílu své rivaly zapálíte a když se vám nepodaří cíl trefit, určitě nepohrdnete klasickými granáty (obzvlášť účinné při eliminaci Kostlivců).

Will Rock obsahuje i situace, při kterých nebudete potřebovat žádné zbraně. Jsou dvě - když budete řešit nějaká puzzle, která prý nejsou zase tak moc složitá (něco přeskočit nebo rozlomit nějaký předmět a nalézt v něm klíč); nebo když cestou objevíte nějaký oltář, které jsou volně roztroušené po hře a poskytují ke koupi různé "power-upy" (dodávají větší odolnost, 30 sekund neviditelnosti, apod.). K nákupu budete potřebovat zlato, a to prostě leží na zemi. Ve hře by neměl chybět ani multiplayer s klasickým Deathmatch módem, ale také novým Treasure Hunt.
zdroj: PC.IGN

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.