zavřít

Střílečka The Punisher v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle aktualizovaného plánu společnosti CD Projekt vyjde očekávaná střílečka The Punisher pro PC v České i Slovenské republice až v březnu.

Nechce-li se vám tuto hru vycházející ze stejnojmenného filmu, potažmo komiksu, vyhlížet v obchodech, předobjednejte si ji v našem Tiscali GameShopu. Lokalizace bude zahrnovat český manuál. Abychom vám hru The Punisher, jejíž příběh mají na svědomí spisovatelé Garth Ennis a Jimmy Palmiotti, přiblížili o něco více, přinášíme vám dnes balík 37 nových obrázků.


nové obrázkykompletní galerie

Hlavním hrdinou díla, které by se kvůli svému zaměření nemělo dostat do rukou mladších 18 let, je jistý Frank Castle. Zda jej lze považovat za hrdinu v pravém slova smyslu, těžko říci. Možná jej budete mít za bezcitného šílence. Od chvíle, kdy byla jeho rodina brutálně zavražděna, se totiž z Franka stal samozvaný mstitel - vraždící stroj. Než své oběti připraví o život, pořádně je potrápí. Ukáže jim strach a bolest v jejich nejryzejší podobě. Umí zabít 101 různými způsoby... Mimochodem, v našem archivu naleznete také hratelné demo.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.