Střílečka Secret Service: Security Breach
zdroj: tisková zpráva

Střílečka Secret Service: Security Breach

17. 9. 2003 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Původní akční střílečka s názvem Secret Service byla dost úspěšná na to, aby se její tvůrci - 4D Rulers - začali zabývat novou hrou této série.

Ta se má jmenovat Secret Service: Security Breach a má být postavena na grafickém enginu AMP II, na který jsou vývojáři obzvlášť pyšní. Avšak, nepůjde o pokračování. Má to být zcela nová hra, co do obsahu i stylu hraní. Narozdíl od prvního titulu, má být např. tento situován do prostředí Spojených států. Coby agent tajné služby se podíváte na různá místa, jako jsou nemocnice, soud, hotel, atd. Všechny levely na sebe prý volně navazují.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Svou praxi začnete vyšetřováním padělaného prstenu, nicméně velmi brzy zjistíte, že půjde o něco zcela jiného - o ochranu prezidenta USA. Nepřáteli budou nejrůznější padouchové spjatí s mafií, postavy různého vzhledu a zákeřnosti. Co se týče zbraní, budete mít k dispozici vše, co je u taktických stříleček obvyklé - odstřelovací pušky, revolvery, apod. Chuť na multiplayer si však nechte zajít, ten obsažen nebude. Zklamáni budou i ti, kteří rádi vytvářejí vlastní modifikace podobných her, s jejich podporou se také pravděpodobně nepočítá. Smutné je i to, že není v plánu ani hratelné demo. V současné době se titul nachází v pokročilé fázi bety a k jeho vydání by mělo dojít již brzy. Kdy přesně, nebylo uvedeno.
zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články