zavřít

Strike Fighters: Project 1 screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do sekce screenshotů jsme přidali čerstvé obrázky z leteckého simulátoru Project 1, který...

Do sekce screenshotů jsme přidali čerstvé obrázky z leteckého simulátoru Project 1, který byl nově přejmenován na Strike Fighters: Project 1 a distribuční firma Strategy First ho plánuje vydat koncem léta.


další nové obrázky

Project 1 je sice zasazen do 60-tých let, ale není o Vietnamu (bohužel). Bude pouze simulovat hypotetický konflikt na blíže neurčeném místě. Aspoň, že si zalétáme v letadlech té doby - za USAF to bude F-100 Super Sabre, F-104 Starfighter, A-4 Skyhawk a F-4 Phantom II, za "rudé" pak MiG-17 "Fresco", MiG-19 "Farmer", MiG-21 "Fishbed", Tu-22 "Blinder" a Su-7 "Fitter", mnoho dalších letadel pak bude nepilotovaných.
zdroj: ToTheGame

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.