Strategická akce Field Ops v obrazech
zdroj: tisková zpráva

Strategická akce Field Ops v obrazech

26. 9. 2006 22:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Freeze Interactive dnes vydala deset nových screenshotů z nacházející real-time strategické střílečky Field Ops a vy je teď máte možnost shlédnout v naší galerii.

Jako doprovod k nim byla připojena tisková zpráva, která říká, že jsou pořízeny z první mise hry, odehrávající se na pobřeží Santiago de Cuba na Kubě, kde se spolu střetly speciální jednotky s dobře vybavenými levicovými extremisty zvanými Alerta. Alerta pod vedením Ramira 'Comandante' Rodrígueze, jednoho z bývalých Castrových generálů, obléhala hlavní město Havanu a Santiago de Cuba jim sloužila jako pevnost. Požadovala konec Castrova režimu a nakonec oznámila, že se zmocnila nukleárních střel, které zde zanechala sovětská armáda a které jsou schopné dosáhnout až na jižní část Spojených států...

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Field Ops by měla vyjít začátkem příštího roku. Podle nedávného rozhovoru na stránkách serveru Strategy Informer je už skoro hotová, právě prochází fází dolaďování a uhlazování. Těšit se prý můžeme i na demo, ale zatím nebylo upřesněno kdy. Plná hra by měla v singleplayeru obsahovat 16 misí, v jejichž rámci se seznámíte se šesti unikátními hrdiny, více než 30 realistickými americkými a teroristickými jednotkami a vozidly, stejně jako se zhruba 20 typy detailně vymodelovaných zbraní vycházejících z reálného života. Součástí titulu bude jinak také mutliplayer s různými módy (např. V.I.P. rescue, Bomb run a Conquest).
zdroj: PR, StrategyInformer

korgull

Nejnovější články