zavřít

Stealth akce Stolen v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro příznivce akčních her, jejichž základem není bezhlavé kropení nepřátel smrtonosnými střelami, ale spíše nenápadné a rafinované likvidování stráží při průniku do nepřátelského teritoria, dnes máme sadu nových obrázků z nadcházejícího projektu s názvem Stolen.

Jak si můžete na ukázkách všimnout, je tato hra pojata z pohledu třetí osoby. Hlavní postavy jsou zde v podstatě dvě. Tou nejhlavnější je však žena. Jmenuje se Anya Romanov a je sexy. Především je to ale schopná zlodějka. Pak je tu ještě jistý Louie Palmer. Než o postavu jde však spíše o hlas, který je neustále s Anyou, radí jí a naviguje.


nové obrázkykompletní galerie

Várka nových obrázků obsahuje stejným dílem ukázky z PC verze jako i z verze pro PS2 a Xbox. Pro tyto všechny platformy je titul v dílnách společností Blue 52 a Hip Interactive u6 asi tři roky vyvíjen. Vydání Stolen je naplánováno na březen 2005.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.