zavřít

Starship Troopers (FPS), Singles, Perimeter

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle filmu Hvězdná pěchota vzniká v dílnách studia Strangelite nová FPS Starship Troopers.

Její vydání se odhaduje na Vánoce 2004. Stejně jako v její filmové předloze se v ní setkáte s několika různými druhy mimozemských brouků, kteří vám půjdou naprosto nemilosrdně po krku. Hra má obsahovat tři kampaně po pěti misích. Podrobnosti se dozvíte v preview na GamesRadaru. V naší galerii opět naleznete několik nových ukázek.


Starship Troopers galerieSingles galeriePerimeter galerie

Další nové screenshoty na vás čekají v galerii k simulační hře Singles: Flirt Up Your Life, která už je na cestě do obchodů, kam by měla v anglické verzi dorazit na začátku dubna. Jestli vás tento titul, už jen z toho, co jsme o něm kdy napsali, nadchnul, možná vás bude zajímat, že si z oficiálních stránek můžete stáhnout nová pozadí na obrazovku.

Letos na jaře bychom se také měli konečně dočkat originální real-time strategické sci-fi hry Perimeter, od K-D Labs. Kromě nových obrázků v galerii, můžete v naší sekci downloadů najít také nový trailer. Perimeter je založena na unikátním modelu strategie těžící z přeměny terénu a získávání energie odkudkoliv na mapě. Kromě single-playeru se můžete těšit na multiplayer. Vydavatelská práva na tuto hru získala společnost Codemasters.
zdroj: GamesRadarWP, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.