Máte námět či připomínku? Napište nám
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
zdroj: Archiv
Obrázky

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

12. 7. 2003 14:14 | autor: Redakce Games.cz |

Také v novém pokračování série akčních her Jedi Knight - Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - se setkáte s některými postavami ze známých a dnes již kultovních filmů Hvězdných válek.

Oficiálně potvrzeny jsou hlavně dvě - Chewbacca a Kyle Katarn, ale objevit by se měly i další - jaké, to je prý překvapení. Stejně jako v Jedi Knight II i v této hře se k vám budou tyto postavy připojovat na vašich misích. Např. Kyle Katarn a Luke skywalker vás budou provázet tréninkem Jediů. Hra vás rovněž seznámí s několika různými rasami - kromě lidí se objeví Rodiané, Twi'lekové, Kel Dorové a Zabraky.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Jedi Knight: Jedi Academy je současně vyvíjena pro PC a Xbox. Obě verze se do obsahu nebudou lišit. Pokud jde o multiplayer, můžete se těšit na Team Deathmatch, Capture the Flag a také kooperativní módy. Připraveny budou však i některé zcela nové herní typy jako Siege a Power Duel. Jak dlouho vám bude trvat, než se dostanete v této hře na samý konec, to bude záležet na způsobu hraní a vašich schopnostech. Údajně by však Jedi Academy měla být o několik levelů delší než Jedi Knight II.
zdroj: BluesNews

korgull

Nejnovější články