zavřít

Star Wars Galaxies v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Lucas Arts včera uvolnili press-kit pro novináře, který měl obsahovat spoustu nových obrázků z MMORPG Star Wars Galaxies, které pro ně připravují Sony a Verant.

zdroj: Archiv

Jak jsem ale zjistil po kontrole naší galerie screenshotů z této hry, nových přírůstků bylo jen pár (konkrétně pět), zde jsou:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Ve stejném nedohlednu jako Galaxies je i další hra z prostředí Hvězdných válek a to RPG Knights of the Old Republic (info). Přestože o ní nebylo vůbec slyšet od květnové výstavy E3, podle posledních zpráv GameSpotu její vývoj zdárně pokračuje a dokončení v příštím roce by neměly ohrozit ani soudní tahanice mezi vývojáři z BioWare a vydavatelem Interplay.
zdroj: GameSpot zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.