Stalker, Soldner, Shadow Ops obrázky
zdroj: Tisková zpráva

Stalker, Soldner, Shadow Ops obrázky

26. 2. 2004 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Další trojice her, které v našich galeriích zaznamenaly v poslední době nové přírůstky, má něco společného.

To něco je akce. První z nich se jmenuje S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (dříve nesla podtitul Oblivion Lost), jejím vývojem se zabývá studio GSC GameWorld, které ji také minulých pár dní prezentovalo na konferenci o počítačových hrách (KRI) v Moskvě. Tam se S.T.A.L.K.E.R. prý se těšila velkému zájmu. Dokonce obdržela 4 ze 17 oficiálních cen KRI - o nejlepšího vývojáře, o nejlepší technologii, o nejlepší grafiku a o nejlepší hru.

Obrázek zdroj: Tisková zpráva    Obrázek zdroj: Tisková zpráva    Obrázek zdroj: Tisková zpráva
STALKER galerie  ||  Soldner galerie  ||  Shadow Ops galerie

V druhém akčním a navíc ještě vojenském a taktickém titulu, který byl pojmenován Söldner: Secret Wars, ztvárníte roli velitele speciální jednotky, sestavené nejen z velmi dobře vycvičených mužů, ale také z těžké techniky, helikoptér a létajícího monstra zvaného VTOL. Tato hra nebude obsahovat pouze single-player, ale protože je navržena rovněž pro týmovou akci, bude v ní multiplayer s podporou 32 hráčů na vyhrazených a 128 na speciálních serverech.

Shadow Ops: Red Mercury je taktickou FPS vyvíjenou vývojáři ze Zombie Studios za použití technologie od Epicu (Unreal engine). Její děj vás zavede do nedaleké budoucnosti, na různá místa jako je Rusko, Filipíny, Bosna nebo státy západní Evropy. I tato hra bude podporovat hutně multiplayer, a to i přes Xbox Live. Pokud vás to zajímá, hudbu k této hře skládá člověk jménem Inon Zur. Jak prozrazuje ve svém rozhovoru pro magazín GameZone.com, má při své práci dost volnosti, takže může přímo ovlivnit to, co hráči během hraní budou v které části hry slyšet.
zdroj: fansiteWP, PR

korgull

Nejnovější články