Stalker, Korea:Forgotten Conflict, EverQuest
zdroj: Archiv
Obrázky

Stalker, Korea:Forgotten Conflict, EverQuest

20. 8. 2003 15:15 | autor: Redakce Games.cz |

Museli byste být z Marsu nebo nějakého hodně zapadlého koutu světa, abyste ještě vůbec nic nevěděli o hře s názvem S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost, kterou pro vás připravují vývojáři z GSC Gameworld, a která už svými ukázkami vzbudila zájem nejednoho hráče-labužníka.

Tentokrát jsme tu s dalšími dvěma novými screenshoty, s nimiž se můžete opět vydat na předběžný průzkum do světa postiženého už druhou jadernou katastrofou, jejímž důsledkem se stalo vytvoření smrtelné zóny, kam jen ti nejodvážnější mají přístup. Titul by měl být vydán v květnu příštího roku pod taktovkou THQ. Mimochodem, na internetu vznikla petice s cílem donutit tvůrce hry k vydání editačních nástrojů.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
Stalker galerieKorea: Forgotten Conflict galerieEverQuest: LDoN galerie

V říjnu letošního roku byste se však měli dočkat taktické válečné strategie pro PC a Xbox - Korea: Forgotten Conflict, jež vzniká v dílnách studia Plastic Reality Technologies za vydatné podpory společnosti Cenega Publishing. Má jít o hru ve stylu série Commandos a ztvárníte v ní roli vůdce jednotky specializovaných vojáků vyslané do konfliktu mezi Severní a Jižní Koreou. Jak se tvůrcům daří vystihnout prostředí, do jakého je děj zasazen, můžete posoudit v naší galerii, kam přibylo několik nových ukázek. Na oficiálních stránkách navíc najdete jednu novou ukázku muziky.

Jste-li spíše zastánci masivně multiplayerových her, pak se už jistě těšíte na nový datadisk k jedné z nejoblíbenějších MMORPG vůbec - EverQuestu. Addon dostal podtitul Lost Dungeons of Norrath a my vám z něj rovněž nabízíme pár nových obrázků. Jak už název napovídá, s novým titulem se vám otevřou brány mnoha (více než 40) tajuplných kobek, jež jsou součástí pěti nových prostředí, která se vám tentokrát představí. Pochopitelně tam na vás bude čekat řada nových dobrodružství, objektů i monster a nebudete ošizeni ani o nová kouzla, zbraně nebo skryté poklady.
zdroj: TTGhomepagehomepage

korg

Nejnovější články