zavřít

SpongeBob a jeho dobrodružství

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes trošku odskočíme od všech těch RPGéček, strategií a stříleček a zajdeme na návštěvu k roztomile malované mycí houbičce jménem Bob a jejím přátelům.

zdroj: Archiv

Na svých cestách po internetu jsme totiž náhodou narazili na pestrobarevně malovanou hru pro malé i velké hráče, kteří se chtějí pobavit a odreagovat. Její název je SpongeBob SquarePants: Operation Krabby Patty a nechá Vás spolu s různými postavičkami zažít roztodivná dobrodružství. Spolu s několika obrázky, pomocí nichž se můžete alespoň částečně ponořit do herního prostředí, Vám nabízíme i demoverzi (47 MB) této gamesky.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

SpongeBob Vás vezme na výlet pod moře a kromě vysmátého chlapíka Boba se seznámíte také s jeho nejlepším přítelem, růžovou mořskou hvězdicí jménem Patrik, Bobovou důvěrnou přítelkyní, hlemýždí slečnou Gary, výhružně vypadajícím rudým klepetnatcem panem Krabem a dalšími postavičkami. Plná verze hry už je k dispozici, avšak za $29.95.
zdroj: THQ zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.