zavřít

Špionážní Project IGI 2: Covert Strike

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ani Project IGI 2: Covert Strike není tak utajená, jak by špiónážní akce měla být, a tak Vám dnes můžeme nabídnout několik nových screenshotů.

Project IGI 2 nebude obyčejnou FPS, kde prostě cestou ke slávě krosíte vše, co Vám přijde pod ruku. Project IGI 2 Vás vtáhne do svého bohatého a detailně propracovaného děje, který volně navazuje na předchozí díl.


další nové obrázky

Opět se vtělíte do bývalého elitního příslušníka SAS jménem David Jones a pokusíte se o zničení černého obchodu se zbraněmi. Svět, v němž se budete pohybovat bude reálně nejen vypadat, ale také se tak chovat. Během svých misí přijdete do styku s mnoha vozidly včetně tanků, helikoptér, ad. a budete mít k dispozici arzenál velice realistických zbraní či špiónážní satelitní systém a jiné. Jak je z mnoha obrázků v naší galerii patrné, budete často využívat i nejrůznější "přibližovací" techniku - dalekohledy a satelitní komunikační systémy, jejichž schopnost cokoli přiblížit je téměř neomezená.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.