zavřít

Sphere – ve sférách středověku

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S hrami typu MMORPG jakoby se v poslední době doslova roztrhl pytel.

Že už by zaběhnuté klasiky typu UO, AC či Everquest nestačily ? Navzdory tomu, že se spousta tvůrců odklání od fantasy žánru a umisťuje své světy do sci-fi prostředí (typickým příkladem za všechny je určitě Anarchy Online), nově oznámená Sphere vás zavede do smyšleného středověku.


nové obrázkykompletní galerie

Hráč bude mít údajně absolutní svobodu v tom, jak naloží s osudem své postavy. Úvodní příběh se točí okolo poustevnického mnicha, bratra Batisty, který si osvojí pradávné učení o stvoření světa. Od teorie není daleko k praxi, a tak ani on neodolá pokušení hry na Boha a vdechne život svému vlastnímu světu – pojmenovanému Sphere. Bohužel se dopustí drobné chyby, která má však o to větší následky. Spolu s několika tisíci lidmi ze všech koutů světa je doslova vtažen dovnitř, a tak začíná dobrodružná poznávací cesta. Kromě velkého světa se stovkami lokací slibují autoři také originální systém kouzel i magie a speciální hierarchii postav.

Na hře, ze které si dnes můžete prohlédnout první obrázky, pracuje ruský tým Nikita, oficiální vydavatel ani přesné datum vydání nebyly oznámeny a dříve jak za dva roky se asi této hry nedočkáme.
zdroj: TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.