zavřít

Spellforce: Shadow of Phoenix homepage

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivci fantasy 3D RTS/RPG Spellforce (objednat ji lze zde) jsou již jistě zvědavi, co jim nabídne druhý chystaný datadisk s podtitulem Shadow of Phoenix.

Vzhledem k tomu, že je jeho vydání naplánováno až na první měsíce příštího roku, budete se zatím muset spokojit pouze s novými ukázkami v naší galerii a informacemi, jimiž disponují například i stránky, které už tomuto produktu věnovala také vydavatelská společnost Jowood.


nové obrázkykompletní galerie

Spellforce: Shadow of Phoenix tedy původní hru obohatí o dvě nové jednotky a budovy na rasu. Některé z jednotek dají hře nový taktický rozměr. Těšit se ale můžete především na novou single-playerovou kampaň a s ní zhruba na 40 dalších hodin zábavy navazující na příběh předchozích dvou titulů. Vaši hrdinové tentokrát budou moci dosáhnout až úrovně 50 a objevit okolo 40 nových schopností a kouzel. Pochopitelně budete smět pokračovat i v dobrodružstvích svých stávajících avatarů (z původní hry i prvního datadisku). Shadow of Phoenix kromě toho oživí spousty nových nepřátelských monster, stejně jako v něm budete moci najít také přes 150 nových předmětů. Co se týče multiplayeru, ani tam nepřijdete zkrátka. V přípravě je 10 nových multiplayerových map a 15 kooperativních.
zdroj: productpage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.