zavřít

Souboje ze sci-fi MMORPG Neocron

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Až dosud nám většina herních expertů shodně prorokovala, že na současném trhu je místo pouze pro pár onlinenovek a že šance nějaké další hry na prosazení vedle silné trojky (Ultima Online, EverQuest, Asheron's Call) jsou mizivé.

zdroj: Archiv

Toto tvrzení vzalo letos za své hned několikrát - v létě s World War Online II a před pár týdny s Dark Age of Camelot. Podobných her se připravuje opravdu požehnaně (viz výčet titulů ze žánrů MMORPG a online), ale pouze pár z nich je na nejlepší cestě všechny výše zmíněné úspěšné hry následovat. Jednou z nich je právě Neocron, sci-fi MMORPG od firmy Reakktor Media, z níž Vám dnes nabízíme několik nových obrázků zachycujících souboje ve hře:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Pokud vás tato hra zaujala, stáhněte si úchvatný trailer (26 MB) nebo si přečtěte naše starší Neocron preview:

    Na svých cestách se setkáte s více než 50 NPC. Se 40% z nich budete moci komunikovat a oni vám třeba dají quest, vymění s vámi některé věci, dají vám informaci a jiné si můžete pronajmout na pomoc. 10% bude neškodná havěť jako ptáci a hmyz. Zbylých 50% budou nepřátelé jako cyborgové, mutanti a zdegenerovaná zvířata, která po vás většinou půjdou od pohledu. Naštěstí díky Copbotům se s těmito potvorami setkáte jen mimo město... [více]
zdroj: PR zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.