zavřít

Somálské peklo v DF: Black Hawk Down

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V novém dílu takticko-akční série Delta Force se spolu s elitními jednotkami podíváme na konflikt v Somálsku, odehrávající se počátkem devadesátých let.

Podobně jako v létě uváděný akční film Ridleyeho Scotta, i tato hra ponese podtitul Black Hawk Down (Černý jestřáb sestřelen). Black Hawk je vlastně jméno amerického vrtulníku, který se zřítí uprostřed somálského hlavního města. Ve hře budete mít k dispozici celou řadu zbraní od pistolí s tlumičem přes zbraně těžkého kalibru až po kouřové granáty. Lineární mise vás zavedou do venkovních i vnitřních lokací a především v noci prý oceníte vynikající infračervené brýle.


nové obrázkykompletní galerie

První díl Delta Force spatřil světlo světa v roce 1999 a Black Hawk Down, který je na pořadí příští jaro, bude tvořit již pátý kousek v této oblíbené sérii. Podle Mickeyho dojmů z hraní staršího dema však (alespoň zatím) nevypadá nijak zvlášť skvěle. Sadu nových obrázků z betaverze naleznete v naší galerii.
zdroj: C&VG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.