zavřít

Soldner, Hannibal, Elite Force 2 pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po necelém týdnu zde máme opět novou ukázku z připravovaného akčního titulu s názvem Söldner: Secret Wars.

Tuto vojenskou taktickou simulaci pro PC připravují vývojáři ze studia Wing Simulations, kteří se netají, že je inspiroval český Flashpoint. Hra je navržena především pro týmovou akci v multiplayeru vybaveném velkým množstvím různých misí. Vyhrazený server přitom bude poskytovat podporu až 32 hráčům. Speciální servery však pojmou až 128 nadšenců. Své taktické a diplomatické schopnosti budete moci na realisticky propracovaném virtuálním bojišti vyzkoušet také v single-playerové kampani obsahující generátor misí.

    


Soldner galerie  ||  Hannibal galerie  ||  ST: Elite Force II galerie

Dvojí pohled na jednu scénu nám skýtají nové obrázky v galerii k hororové detektivní akční hře Hannibal. Tento titul původem od Arxel Tribe je poháněn LithTech Jupiter enginem a jeho vydání se chystá také na konci jara 2003. Hlavní příběh hry následuje strukturu jejího filmového jmenovce. Hráč se ujme role agentky Clarice Starling, se kterou se podívá nejen do Baltimore, ale také do amerického Washingtnu, italské Florence a Tuscany.

Duo screenshotů na vás čeká u pokračování oblíbené startrekovské střílečky Star Trek: Elite Force. Ritual Entertainment, kteří Star Trek Elite Force II vyvíjejí, si za svého společníka a patrona vybrali společnost Activision, jež jim jejich nové dílo v létě 2003 vydá. Elite Force II bude na základě hráčských ohlasů na předchozí titul obohacena o spoustu novinek a vylepšení. Vedle single-playerové zábavy vás čeká i multiplayer vybavený množstvím nejrůznějších herních módů.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.