zavřít

Soldner, American Conquest, Great Escape

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V naší galerii k Soldner: Secret Wars najdete pětici nových obrázků z této takticko-akční vojenské simulace.

Vývojáři z Wings Simulations (tvůrci Panzer Elite) v ní nabídnou možnost libovolného přepínání mezi pohledy z první a třetí osoby. Celý příběh bude situován zhruba do roku 2010, kde si střihnete roli vůdce skupinky námezdních žoldáků. Více se o titulu, který by mohl konkurovat Flashpointu a má vyjít snad již v červnu, dozvíte ze starších zpráv na toto téma.

    


Soldner: Secret Wars  ||  American Conquest: Fight Back  ||  Great Escape

Samostatně spustitelný přídavek k historické real-time strategii American Conquest: Fight Back přidá do hry pět nových národů, a to Němce, Holanďany, Portugalce, Rusy a také indiánský kmen Haidů. U všech najdeme historicky věrohodné uniformy, obleky a také typické budovy. Další změnou bude předělaný bojový mod "battlefield mode" a přibude několik kampaní i misí (info). Přídavek by měl vyjít někdy v létě 2003, přičemž první bude na světě německá verze.

Příběh akční hry z prostředí zajateckých táborů 2. světové války Great Escape bude založen na stejnojmenném oskarovém snímku z roku 1963 se Stevem McQueenem. Titul vás zavede do již zmiňovaných táborů, hradu vysoko v horách, nemocnice, jedoucího vlaku nebo na letiště německé Luftwaffe. Více si o tomto počinu, kombinujícím klasickou akci se špionážními prvky, můžete přečíst v těchto novinkách.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.