zavřít

Sniper, Frontline Command, Hannibal média

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Opět zde máme další trojlístek nových screenshotů přidaných do našich galerií.

Tou první je doomovka Sniper: Path of Vengeance od Xicatu, která se dostane v Americe do prodeje už 17.září za 45 dolarů (není to tedy budget, jak se předpokládalo) a je hodnocena jako M (Mature, pouze pro dospělé) pro zvýšenou přítomnost krve, násilí a hrubších výrazů. Ačkoliv dnešní výčet vlastností hry na PCShooteru tvrdí, že Sniper běží na LithTech Jupiter enginu stejně jako třeba No One Lives Forever 2, příliš bych tomu osobně nevěřil. Čerstvé obrázky sice vypadají pěkně, ale do NOLF 2 mají daleko a také na stránce slovenských Mayhem Studios, kteří se na tvorbě hry částečně podíleli, uvádějí, že se jedná o starší LithTech engine ve verzi 3.2 použitý například v Aliens vs Predator 2.

    
Sniper galerie  ||  WW II: Frontline Command galerie  ||  Hannibal galerie

K dalším novým screenshotům už jen telegraficky, neboť o obou titulech jsme psali několikrát v minulosti - stačí tedy kliknout na příslušný link na jejich názvu a dozvíte se o nich detaily. Jednak to je osm nových obrázků k akční real-time strategii World War II: Frontline Command známé dříve jako WW II: D-Day to Berlin, na které pracují tvůrci slavného Z a Steel Soldiers z britských Bitmap Brothers. No a poslední várka obrázků pochází z hororové FPS Hannibal od Arxel Tribe, která běží taktéž na LithTech enginu a byla poprvé odhalena minulý týden na ECTS. Podle novinářů, kteří ji měli možnost vidět na vlastní oči, je však tato hra ve velmi ranné fázi vývoje, takže dříve anoncovaný termín vydání na jaře 2003 je zřejmě nereálný.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.