zavřít

Smrtonosné čelisti v Jaws Unleashed

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jaws Unleashed - tak se nakonec jmenuje hra podle Spielbergova kultovního hororu Čelisti, o které jsme vás prvně informovali už loni v srpnu.

Dnes vám ji konečně můžeme odhalit i obrazově, neboť se objevila sada prvních screenshotů. Jaws Unleashed je vyvíjena pro PC, Xbox a PS2 společností Appaloosa Interactive. Vyjít má letos v srpnu, pod hlavičkou společnosti Majesco.


Jaws Unleashed vás vezme na ostrov, jehož ekonomika se díky stykům s prestižními společnostmi jako Environplus rozrůstá. Jenže to s sebou nese i to, že se zvětšuje i jeho populace a zvyšuje průmyslová aktivita. Nic z toho nadšeně neuvítá žádný tvor, který má rád svůj klid a čistou přírodu. Vy, hráči, se vžijete do role velkého bílého žraloka, tudíž se všechno to výše uvedené chtě nechtě dotkne i vás. A jak se tak rozhodnete řešit věci po svém, je proti vám povolán proslulý lovec žraloků Cruz Ruddock. Ovšem to není jediná komplikace. Zároveň se vás za účelem zkoumání snaží chytit i biolog Michael Brody.

Vy se oběma budete muset pokoušet při svém smrtonosném řádění na nejrůznějších lokacích známých z filmu vyhýbat, co to půjde. Hra vám nabídne více než 40 různých a velmi detailně propracovaných, zničitelných prostředí. Své oběti budete moci rozcupovat na mnoho kousků a je jen na vás, zda tak budete činit v rámci kampaně podpořené příběhem a zahrnující řadu různých misí s vedlejšími úkoly či ve volné hře. Mezi nepřáteli nebudou jen lidé. Ocitnout se můžete tváří v tvář i kosatkám, případně narazit na nějakou velkou loď.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.