zavřít

Smash up Derby - auta do šrotu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polský vývojový tým Lemon Interactive se nám pochlubil svým novým, trochu destruktivním počinem - arkádovou závodní hrou Smash up Derby.

Destruktivní je to hra proto, že kromě závodění zde půjde i o rozbíjení a šrotování soupeřových vozidel, tedy něco jako ve starším Destruction Derby od Psygnosis - konečně mrkněte se na první obrázky. Připraveno bude 30 tratí v nejrůznějším prostředí (od tratí pro rallye, přes různé jízdárny, až po parkoviště) a na výběr budete mít z 20 různých automobilů.


nové obrázkykompletní galerie

Spolu s Lemon Interactive se na hře Smash Up Derby podílelo také studio City Interactive. Obě společnosti spolupracovali již na vývoji titulu Project Earth. Co se Smash up Derby týče, zaměřili se tvůrci především na model vzájemné interakce vozidel, různé speciální efekty, fyzický model, volby pro single-player a v neposlední řadě také na multiplayer. Hra užívá Virtools engine a fyzikální engine Havok, tzn. technologii známou ze skvělé adventury Syberia od Microids a Schumacher Kart 2002 od Jowoodu. Divoká destruktivní akce bude doprovázena hudbou věnovanou WAWA. V současné době je titul téměř připraven na vydání, avšak zatím nemá vydavatele.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.